Thumb
Koreli Nakliyat Hakkında

Kolay ve Güvenilir Taşıma Firması olarak sizlere kaliteli hizmeti ekonomik koşullar ile sunuyoruz

Koreli Nakliyat olarak uzun yıllar parça eşya ve ev taşıma alanında ön plana çıkarak uzmanlaşmış ekibiyle siz değerli müşteriline ‘gözünü arkada kalmasın’ diyerek güven vermiş sigortalı ve garantili taşıma yapan bir nakliye-taşıma firmasıdır.

 • 1000
  'den fazla
  Tamamlanan İş
 • 98
  %
  Memnuniyet
Neden Koreli Nakliyat

Kolay, Güvenilir ve Ekonomik Taşınmanın En Doğrusu

Koreli Nakliyat olarak sizlere kolay ve güvenilir bir taşıma hizmeti sağlıyoruz. Eşyalarınızı gözünüz arkada kalmayacak şekilde bize emanet edebilir, sadece özel eşyalarınızı yanınıza alarak toplamalı, sigortalı vb. gibi taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 • Kolay ve Güvenilir Taşıma
 • Kaliteli ve Ekonomik Hizmet

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Bilgisi İçin; Tıkla, Ara!

+90 554 925 3213

Thumb
Thumb
Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz Hakkında Bazı Bilgilere Ulaşabilirsiniz

Eşyalarımı toplayıp paketliyor musunuz??

Evet, tercihinize göre toplama-paketleme hizmetimizi taşıma hizmetinize ekleyerek, sadece özel eşyalarınızı ve çantanızı alıp geride kalan eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Sizin için gerekli paketleme ekipmanları kullanılarak paketlenecek ve size güvenle ulaştırılacaktır.

Sigorta hizmeti sunuyor musunuz??

Evet, tercihinize göre taşıma işleminizi Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketlerinden sigortalatabilir, oluşabilecek aksiliklere karşı eşyalarınızı garanti altına alabiliriz.

Asansör hizmetiniz var mıdır??

Evet, asansör hizmetimiz vardır. Hem yükleme hem de indirme esnasında kat sayıları eğer normal taşımaya uygun değilse asansörle güvenilir şekilde eşyalarınızı yüklüyor ve indiriyoruz. Aynı zamanda asansör hizmetimizi kiralayabilirsiniz.

Call Now Button